image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В центральній районній бібліотеці змінився керівник

Новим директором Мелітопольської центральної районної бібліотеки стала Ганна Бондаренко. До цього вона понад 12 років обіймала посаду бібліографа.

Привітати новопризначеного керівника приїхали голова райдержадміністрації Сергій Селевич, його заступник Ольга Станчевська та Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко.

Районний очільник побажав новій керівниці успіхів та висловив сподівання щодо подальшої роботи.

Попередня очільниця центральної районної бібліотеки Ольга Даниліна присвятила цій справі більше 36 років, з них 27 працювала на посаді директора закладу. Ольга Даниліна зізнається, що полишати улюблену роботу нелегко, та переконана: нова керівниця гідно продовжить цю справу та примножуватиме досягнення центральної районної бібліотеки.

Сама ж Ольга Даниліна пригадує, що колись доля підказала їй справжнє покликання — бути бібліотекарем.

— Я 36 років тому прийшла працювати в центральну районну бібліотеку. Але маю технічну освіту. Та влаштуватися сюди вийшло випадково, коли була у декретній відпустці, ненароком побачила, що потрібен працівник, — пригадує Ольга Даниліна.

Сергій Селевич висловив слова вдячності Ользі Даниліній та запевнив, що вона завжди може розраховувати на підтримку.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська наголосила, що від роботи центральної районної бібліотеки багато чого залежить.

— На центральній районній бібліотеці лежить відповідальність за всю бібліотечну мережу району. І я знаю, яка у вас нелегка робота. Бажаю вам всього найкращого, — звернулася до працівників бібліотеки Ольга Станчевська.

Учасники зустрічі також обговорили питання щодо подальшої роботи бібліотечної системи району, збереження книжкового фонду та кадрового забезпечення важливої сфери культури.