image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День небайдужості

Творчий проект «День небайдужості» триває вже вісім років і став традиційним для ліцею №19. Однак кожного року одну й ту ж добру справу ліцеїсти наповнюють новим змістом.

Сьомого грудня в Палаці залізничників відбувся благодійний концерт в рамках акції «Життя триває…», щоб довести всім, що гарячі, відкриті серця можуть розтопити кригу бездушності та бездуховності, запалити світло надії та віри.

Директор ліцею С.В. Мельник нагадала, що сьогодні у зоні бойових дій знаходяться люди, які захищають нашу Батьківщину на Сході.

— У цей неспокійний і тривожний час саме їхня мужність є тим кордоном, перейти який не зможе агресор. Саме їх з глибокою повагою та шаною ми називаємо учасниками АТО. До кожного з них хотілося б звернутися зі словами вдячності та привітання зі святом. Та сьогодні найтепліші слова та найщиріші вітання в першу чергу дівчині, яка в 17 років знайшла у собі сили, мужність добровільно вступити до лав Збройних сил України та стати на захист рідної країни. Це випускниця нашого ліцею Вікторія В’юник, яку ми всі разом вітаємо зі святом — Днем Збройних сил України і бажаємо Вікторії, її побратимам та всім військовослужбовцям міцного здоров’я, сил, мужності, наснаги і миру, — підкреслила вона.

Вже декілька років плідна співпраця поєднує наш ліцей з волонтерською організацією «Небайдужі». Адже саме зусилля цих самовідданих людей дають віру та надію у завтрашній день хворим дітям, самотнім людям похилого віку, зберігають життя військовим на передових рубежах.

Акція «Ліки замість квітів», привітання до Дня захисника України, ярмарок Миколайчиків, привітання на Різдво та Великдень і, звісно, наш проект «День небайдужості» — це далеко не всі добрі справи, що ми робили, робимо та будемо робити разом з волонтерами. Якщо ми у своїх щирих прагненнях об’єднаємо наші зусилля та добрі наміри, то життя навколо обов’язково стане кращим…

Наталя Мещерякова, член волонтерської організації «Небайдужі», подякувала учням, вчителям, батькам за активну участь в усіх акціях, за підтримку воїнів АТО, хворих дітей, тих, хто потребує допомоги.

І.В. Голуб, заступник директора з виховної роботи, подякувала всім присутнім за благодійність і небайдужість, підбила підсумки акції «Життя триває»: «Всі кошти (2 тисячі 335 гривень), які були зібрані, ми передаємо представникам волонтерської організації «Небайдужі», щоб вони від всього нашого ліцею привітали зі святом Вікторію В’юник та її побратимів. Нехай наші привітання подарують їм радість та стануть символом щирої вдячності. А головне — нагадають всім, що в місті Мелітополі у них є справжні друзі, які ніколи не будуть байдужими.

Протягом концерту присутні дарували всім учасникам акції бурхливі оплески і посмішки, чудовий настрій і тепло своїх сердець.

Щиро дякуємо за участь в Дні небайдужості ліцеїстам-учням 5-11-х класів та вихованцям народного театру тан-цю «Золушка» (керівник Г. Шпілева), зразкової студії сучасного танцю «Май лайф» (керівник Н. Яценко) Палацу залізничників.

Галина Плаксіна, вчитель ліцею №19