image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вірусна недуга атакує селян

12:21 17.01.2019

фото с сайта: https://politeka.net/news/regions/875565-gripp-i-orvi-prodolzhajut-svirepstvovat-v-odesse-novye-trevozhnye-dannye/

В Мелітопольському районі п’ятеро людей захворіли на грип. Про це повідомила завідуюча інфекційним відділенням Мелітопольської ЦРЛ Тетяна Дубровська

Та поки показник захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції не перевищує пороговий рівень.

— В 9-ти областях України спостерігається підвищена захворюваність на грип, в Мелітопольському районі захворюваність на грип і ОРВІ поки нижче середнього багаторічного показника на понад 70 %. Минулого тижня на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіли 352 людини, в т.ч. п’ятеро — на грип типу А, — розповіла Тетяна Дубровська та уточнила, що грип типу А був зафіксований минулого року.

А ось цього року в Україну прийшов новий штам грипу. Тетяна Дубровська розповіла, чим він небезпечний.

— Грип H2N3, на щастя, не зареєстровано в районі, але він небезпечний для малечі віком до п’яти років, людей похилого віку, тих, хто має хронічні хвороби, страждає від надмірної ваги, — додала вона.

Лікарка зауважила, грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями, але є більш небезпечним. Тетяна Дубровська наполегливо рекомендує під час нездужання залишатися вдома, якщо ж стан погіршується, не зволікати з госпіталізацією.

Найефективнішим методом профілактики грипу є вакцинація. Цього року були доступні дві вакцини проти грипу: «Ваксигрип» і «ДжісіФлю». Але ця процедура не безкоштовна.

Тетяна Дубровська зазначила, що вберегтися від грипу можна, якщо регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання, мити руки та за можливості уникати місць скупчення людей.