image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Стартував vii загальноміський фестиваль дитячого читання «найрозумніший фантазер».

17:22 24.01.2019

Фестиваль дитячого читання є відкритим і проводиться як творче змагання учнів п’ятих та шостих класів в усіх загальноосвітніх школах, ліцеях, учбово-виховних комплексах Мелітополя.

Організатором фестивалю є Централізована бібліотечна система відділу культури.  Співорганізатори: відділ культури, управління освітиМелітопольської міської ради, Мелітопольське літературне об’єднання ім. П.Ловецького «ЛІТО».

Фестиваль проводиться на базі Центральної дитячої бібліотеки ім. А. Гайдара («Мальвіна»), бібліотек-філій ім.М.Горького, ім. В.Маяковського, ім. Т.Шевченка,загальноосвітніх закладів управління освіти.

Фестиваль проводиться у три етапи.

І етап (літературний) — з 14 січня до 12 квітня 2019 р.

ІІ етап (віртуальний) — з 14 січня до 12 квітня 2019 р.

ІІІ етап (фінальний)   — з 12 до 23 квітня 2019 р.

На першому етапі учні беруть участь у «Інтелектуальних сходинках». Переможців цього етапу визначатимуть за знаннями шкільної програми з літератури. Учень, який отримав за правильні відповіді найбільшу кількість балів бере участь у другому етапі.

На другому етапі учасники змагань, переможці першого етапу,після знайомстваз українською та світовою літературоюза позашкільною програмоюу «Літературному кафе» міських бібліотек готуватимуть на книгу відеорекламу «Відкрий для всіх книжковий світ!»(1хвилина). Творча робота буде розміщена на сайті та сторінці у Facebookбібліотеки «Мальвіна».В «Літературному кафе» чекають на дітей й інтерактивні заходи: майстер-класи, малюнкові сесії, акції тощо.

Нагородження переможців та активних учасників проводитиметься окремо на ІІ етапі та у фіналі читацьких змагань.

Завершення фестивалю «Найрозумніший фантазер» відбудеться 23 квітня 2019 р. наВсесвітній день книги і авторського права.

21 січня в дитячій бібліотеці «Мальвіна»  стартували перші інтелектуальні змагання, в яких взяли участь учні 6-А класуліцею № 5.

Діти з захопленням відповідали на запитання інтелектуальних сходинок у змаганнях: «Ерудит – вікторина», «Кіномультифест», «Бюро літературних знахідок».

Бібліотека вітає перших переможців: ЄлизаветуБуторіну, ДаніїлаЄрмоленка, КирилаЗайченка, ВікторіюОсадчу.

За додатковою інформацією щодо проведення Фестивалю (програма етапів, рекомендована література для підготовки тощо) звертатися до дитячої бібліотеки «Мальвіна» (пр. Б. Хмельницького 5, тел. (0619)42-04-25).