image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Колектор потребує реконструкції

У минулому випуску газети «Новий день» від 30 січня ми розповідали, що через аварію на колекторі каналізаційні стоки з Мелітополя потрапляють у Приазовський магістральний канал.

Щоб прокоментувати ситуацію, редакція звернулася з запитом до директора балансоутримувача колектора КП «Водоканал» Сергія Немченка.

Нам надійшла відповідь на електронну адресу 30 січня вночі, коли номер газети вже надрукували. В листі зазначається, що 22 січня працівники «Водоканалу» розпочали підготовчі роботи до ліквідації аварії. З 24 січня безпосередньо триває усунення протікань, але цей процес ускладнений через несправність запірної арматури. Завершити ремонт планується 31 січня. Також у «Водоканалі » запевнили, що його фахівці проведуть знезараження та очистку зрошувального каналу. У листі зазначено, що глобальне вирішення цієї проблеми потребує виділення бюджетних коштів, саме тому у поточному році підприємство включило до Інвестиційної програми розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції цього каналізаційного колектора. Тож скільки ще протримаються зношені труби очисних споруд, збудованих у 1983 році, та через який час після чергового ремонту знову з’явиться протікання, нікому не відомо. Зрозуміло лише одне — без реконструкції не обійтися.