image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Між минулим та майбутнім.

З-поміж багатьох гарних традицій Новгородківської ЗШ I-III ступенів особливо вирізняється зустріч випускників усіх поколінь. Витоки традиційної зустрічі відносяться до 60-х років XXст., коли була побудована нова споруда нашої школи.

Перша субота лютого 18-та година — в календарі всіх випускників, учителів Новгородківської школи – це день зустрічі з молодістю, спогадами, друзями, наставниками, стінами рідного навчального закладу. Традиція святкувати вечір зустрічі є дуже актуальною в наш час.  Вона виховує почуття патріотизму, любові до малої Батьківщини, підіймає авторитет учительської професії в очах суспільства. Коли до школи приходять дорослі, успішні люди, якнайкраще видно користь та необхідність учительської праці: «Сіяти розумне, добре, вічне…»

І цей рік не став виключенням. Яскраво оформлений зал, де проходив захід, зустрів гостей. Учні 10-го та 11-го класу зі своїми класними керівниками Панковою О. В. та Швігель Л. Д. підготували святковий концерт, на якому звучали цікаві вірші, пісні, веселі сценки на шкільну тему. Майбутніми випускниками та їх класним керівником було проведено краєзнавчу роботу по збору фотографій та цікавих спогадів про шкільні роки випускників — ювілярів. На цьому заході згадали вчителів-ветеранів педагогічної праці та тих, кого вже нема з нами. Виступ супроводжувався цікавою презентацією, яку створили самі учні на основі зібраного матеріалу з історії нашої школи.

Ностальгія за школою зібрала всіх бажаючих зустрітися з дитинством, з учителями, з однокласниками, з друзями. Яскравою та незабутньою сторінкою вечора стали пісні у виконанні учнів 10 класу, які підготувала Швігель Л. Д. –учитель української мови та літератури. Пісні викликали розмаїття почуттів: у когось — радість, а у когось -сльози. Головне – байдужих не було. Адже школа для багатьох стала стартовим майданчиком в доросле самостійне життя. Словами щирої подяки звернулася до вчителів та гостей свята випускниця року Валентина.

Все пройшло бездоганно і ,головне, на теплій дружній ноті. А потім випускники разом з учнями розійшлися по своїх класних кімнатах, щоб знову посидіти за партами,  відчути себе учнями та згадати найбільш  приємні моменти шкільного життя, поділитися своїми теперішніми успіхами.

І у всій цій урочистій метушні турбота про тих, хто прийшов з певним щемом у серці. Сивочолі, обтяжені досвідом, красиві й стрункі, запальні й повні амбітних планів на майбутнє,дякують своїм учителям, рідним класам, своїм однокласникам за знання, успішний старт, за свою юність.

Панкова О.В. – класний керівник 11 класу