image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року»

Відповідно до розпорядженням Мелітопольського міського голови та з метою сприяння гендерній рівновазі в суспільстві, популяризації позитивної моделі діяльності жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, громадського життя м. Мелітополя оголошено про проведення міського конкурсу на отримання щорічної відзнаки «Жінка року».

Фінал міського конкурсу відбудеться напередодні святкування Міжнародного жіночого дня в Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка.

Для участі в конкурсі до організаційного відділу департаменту протокольної служби міського голови виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області подаються наступні документи в електронному (скановані копії документів на e-mail: org@mlt.gov.ua) або паперовому виді (вул. М. Грушевського, 5, каб. 26, 31, тел. для довідок: 44-01-64, 6-12-86):

— заявка-анкета на участь у конкурсі за формою згідно з додатком до положення (додається) ;

— подання від підприємства, установи або організації на ім’я голови організаційного комітету за підписом керівника підприємства, установи, організації або в формі есе (для осіб, що номінуються за власною ініціативою або за поданням інших осіб);

— копії документів, що підтверджують досягнення претендентки;

— фотографія в електронному вигляді в форматі jpeg. або в надрукованому вигляді.

0054-р 29.01.2019