image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подякували жінкам за плідну працю

14:03 13.03.2019

Слова вдячності та захоплення лунали на честь жінок району під час урочистостей до Міжнародного жіночого дня 7 березня.

Першим до присутніх звернувся голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич, який наголосив, що будь-яку сферу життя важко уявити без жінок і побажав присутнім поваги та шани не лише у святковий день. А голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зауважив, що сучасна жінка вдало поєднує турботу про ближніх та успішну професійну діяльність.
Творчі колективи та солісти районного відділу культури підготували чудовий концерт. Запальні танці та щирі пісні подарували присутнім позитивні емоції і створили святкову атмосферу.
Слід зазначити, що напередодні урочистостей внесок жінок району у розвиток різних галузей відзначив голова Запорізької облджержадміністрації Костянтин Бриль Так, директор Костянтиніської спеціалізованої школи «Прометей» Алла Сігіда отримала годинник. А грамотами Запорізької обласної державної адміністрації були відзначені: в.о. директора Орлівської школи Світлана Пейчева, заступник директора з навчально-виховної роботи Терпіннівської школи Ольга Устинова, директор Промінівської школи Анжела Федотова, вчитель німецької мови Трудівської школи Тетяна Босакова, завідуюча ДНЗ «Сонечко» Полянівської сіль-ської ради Валентина Улеско та державний реєстратор Терпіннівської сільської ради Наталія Ругно.