image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кобзареві зустрічі в коучинг клубі

Чудовий весняний день завжди збирає малят, вихователів, гостей коучинг клубу ДНЗ «Теремок» на тиждень шевченківської поезії. Співуча поезія яка залишає небайдужими всіх нас —  українців всього світу. Цього разу линула із маленьких дитячих сердець якось по особливому. Яскраве українське вбрання тепле сонечко яке зігрівало своїми промінчиками кожен вірш, свідчило про те як у ті далекі роки яскраво засяяла над Україною зірка Т.Г. Шевченка – пророка, поета, художника.

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просує «веселка»

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

205 років тому, «цей великий митець став для України заповітною думою її безсмертною піснею» цитувала у своїй промові ведуча засідання Халіман О.М. Запрошуючи до виступу маленьких теремківців нащадків великого кобзаря.

Встала весна, чорну землю сонну розбудила,

Уквітчала її рястом, барвінком укрила…

З великим захопленням промовляв вірш Т.Г. Шевченка вихованець старшої групи Ярослав Яг’яєв. Вихователь Ільїна Н.М. запросила всіх присутніх до кінозалу тітоньки сови, перед малятами на екрані телевізору оживали казки Т.Г. Шевченка та його малюнки.

Дуже вразила дітей розповідь ведучої про сирітське життя Тараса Григоровича, важкі дитячі роки та звістку по те, що вірші почав писати ще в дитинстві. Перша збірка його віршів під назвою «Кобзар» пов’язана з народним інструментом кобзою під супровід якої співалися українські народні пісні, по народ про його життя кобзарями. Вірші Т.Г. Шевченка перекладені різними мовами і майже у всіх країнах світу їх читають і співають пісні і малеча і дорослі.

Генсицька Маргарита Йосипівна музичний керівник ДНЗ «Теремок» запрошує дітей проспівати пісню «Садок вишневий коло хати» та переглянути мульткліп на цю пісню.

Наприкінці заходу педагоги, батьки і діти читали вірші, проводили вікторину перевіряючи знання поезії великого кобзаря, а закінчились шевченківські зустрічі традиційною піснею теремкової родин «Молитва за Україну». Під час шевченківських зустрічей ми відчуваємо себе патріотами України, свого рідного краю і намагаємося передати майбутнім поколінням нашу культурну спадщину велику любов до України, до свого народу.

Керівники коучинг клубу, педагоги ДНЗ «Теремок»  Ільїна Н.М., Пушиліна І.Г.