image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На шляху розвитку громад долають перешкоди

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль 5 березня зустрівся з представниками сільських громад та розповів, вирішенню яких проблем обласна влада приділить увагу цього року.

Прибув з приємною місією

Під час перебування в районі Костянтин Бриль вручив нагороди. Зокрема, директор ТОВ «Агро-Астраханка» Іван Шеремет отримав звання «Заслужений працівник сільського господарства України» та відповідний нагрудний знак. А з нагоди Міжнародного жіночого дня грамоти облдержадміністрації отримали жінки, які працюють в різних галузях району. Директор Костянтинівської спеціалізованої школи «Прометей» Алла Сігіда отримала годинник від губернатора.

Пріоритети в рішенні проблем

Після привітань очільник області озвучив пріоритетні напрямки в роботі на 2019 рік. Він розповів, що Мелітопольський район отримає 69 млн. грн. на ремонт доріг, також зауважив важливість розвитку медицини та ремонті водопровідної мережі. Окремо губернатор зупинився на процесі децентралізації. Наразі Запорізька область — третя в Україні за темпами створення об’єднаних територіальних громад. Але в Мелітопольському районі цей процес проходить не без проблем, поки що створено лише дві ОТГ. Костянтин Бриль наголосив: добровільний процес децентралізації завершиться у 2019 році.

Присутні також мали змогу задати запитання керівнику області. Чимало нарікань було на роботу обласного управління Держгеокадастру, на роботу ПАТ «Запоріжжяобленерго». Так, Терпіннівський сільський голова Наталя Овсяннікова розповіла, що обласний Держгеокадастр не затверджує генеральні плани сіл та безпідставно відмовляє воїнам АТО в оформленні земельних ділянок. Костянтин Бриль запевнив, що він в курсі озвучених проблем, і робота з Держгеокадастром проводиться.

Після спілкування з громадою району губернатор відвідав Костянтинівку, де перерізав червону стрічку на відкритті нового спортивного майданчика. Об’єкт звели за рахунок коштів депутатського фонду Запорізької обласної ради, які були розподілені депутату облради Валерію Горбаню, а він в свою чергу направив їх на ці витрати. Тепер кожен костянтинівець зможе безкоштовно займатись на тренажерах. На важливості цієї події для найбільшого села України наголосили Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань і голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич та подякували депутату облради.

Всього на зведення спортивного майданчика витрачено близько 300 тис. грн., окрім коштів депутатського фонду, залучалися й гроші з бюджету сільської ради. Крім того, в селі облаштують поле для міні-футболу, майданчики для волейболу та баскетболу.