image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бюджетні кошти — на користь селянам

10:26 14.03.2019

В Мелітопольському районі стало більше на одне газифіковане село. Про це під час звіту про роботу у 2018 році розповів голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич.

На будівництво газопроводу від села Полянівка до села Мар’ївка у минулому році були виділені кошти з обласного бюджету у сумі 500 тис. грн. За словами районного очільника, кошти вдалося отримати завдяки співпраці райдержадміністрації та облдержадміністрації.
А на території Костянтинівської сільської ради зведено сонячну електростанцію «СКІФІЯ-СОЛАР-1». Загальний обсяг залучених інвестицій передбачає понад $10 млн.
Додали коштів на ремонт доріг
Також чимало коштів витрачено на ремонт доріг. Для виконання ремонтних робіт на автодорогах комунальної власності за рахунок бюджетів органів місцевого самоврядування виконано робіт на суму майже 3 млн. грн., на грейдування витрачено більше 2 млн. грн. На 600 тис. грн., виділених з місцевих бюджетів, виконано ремонт автомобільних доріг загального користування на території Новобогданівської ОТГ, Новгородківської та Терпіннів-ської сільських рад.
На окремих ділянках здійснено поточний ремонт доріг загального користування С081012 Високе-Новгородківка та О081028 (М-18) — Троїцьке.
Також районний очільник відзначив тенденцію до збільшення видатків на рекон-струкцію доріг.
— Якщо у 2014 році за рахунок лише коштів субвенції з державного бюджету виконано ремонти доріг на суму 416,2 тис. грн., то у 2018 році ця сума зросла до 26 млн. грн., — зазначив він.
Чимала увага медицині
Вдалим минулий рік був для медичної галузі району. Для цього доклали зусилля як у сільських радах, так і обласні керівники. Зокрема, у Новому з’явилася сучасна амбулаторія сімейного лікаря. Сергій Селевич наголосив, що у селищі місцева влада неабияк підтримує розвиток медичної галузі, бо за ініціативи сільського голови створені всі умови для лікаря: є затишна квартира, службовий автомобіль і фінансові стимули за рахунок сільського бюджету. За рахунок коштів Семенів-ської сільської ради було оновлено фельдшерсько-акушерський пункт в с.Обільне.
Кошти на медобладнання та інші витрати виділяли Новобогданівська ОТГ та Астраханська і Новенська сільради.
Гідна підтримка захисників країни
Голова райдержадміністрації наголосив, що в районі велика увага приділяється наданню допомоги учасникам АТО. Так, у 2018 році 31-му учаснику бойових дій АТО управлінням соціального захисту населення виплачені кошти, які були необхідні для розробки документації з виділення земельних ділянок у загальному розмірі 66,5 тис. грн.
Управлінням проведено виплату щомісячної допомоги 7 особам з інвалідністю внаслідок війни, яким інвалідність встановлена за безпосередню участь в антитерористичній операції, на загальну суму 66,1 тис. грн.
До Дня Захисника Вітчизни України громадяни з інвалідністю та учасники бойових дій на територіях проведення АТО отримали щорічні адресні виплати на загальну суму 188 тис. грн.
Напередодні Дня Збройних сил України підприємства ра-йону взяли участь у благодійному марафоні на підтримку ветеранів АТО, родин загиблих та поранених бійців. Цього року Мелітопольський район зібрав 35 203 грн., які підуть на надання адресної допомоги колишнім бійцям, в першу чергу, інвалідам і пораненим військовим, сім’ям загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або перебувають у складних життєвих обставинах.
За участь у благодійному заході Сергій Селевич висловив вдячність голові ФГ «Степове-2001» Сергію Зезулі, директору ПП «Могучий» Миколі Кишку, директору ТОВ «Агро-Астраханка» Івану Шереметі, директору ТОВ «Агрофірма Степове» Віктору Журавлю, директору ТОВ «ВКФ «Мелітопольська черешня» Івану Гринціву, директору ТОВ «Агрофірма Мир» Василю Руденькому, керівнику Мелітопольської міжрайбази Ганні Тарасовій, керівнику ФГ «ІТОГ» Володимиру Пержинському.
Під час доповіді районний очільник розповів про стан справ і в інших галузях району. У підсумку доповіді Сергій Селевич наголосив, що двері його кабінету завжди відкриті для громадськості району, і він готовий надати допомогу у вирішенні проблемних питань в межах своїх повноважень.