image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Шкільні уроки стали цікавішими

12:34 20.03.2019

У цьому навчальному році в закладах освіти Мелітопольського району почала впроваджуватися освітня реформа, так звана Нова українська школа. Чи задоволені змінами педагоги та батьки, дізнавався голова райдержадміністрації Сергій Селевич під час відвідання Мордвинівської школи.

У класі першачків комфортно та цікаво навчатися, тут є все необхідне для того, щоб отримувати сучасну та якісну освіту, запримітив районний очільник. Під час спілкування з вчителем Сергій Селевич дізнавався, чи припали до душі зміни у навчанні.

— Дуже позитивні враження, людина з досвідом, присвятила цій справі більше 13 років. Вона помічає, що діти з усмішкою та цікавістю йдуть на заняття, — ділиться районний очільник.

Під час візиту Сергій Селевич ознайомився з матеріально-технічною базою навчального закладу і був приємно здивований, коли побачив шкільну майстерню.

— Є певні складнощі з матеріально-технічним забезпеченням спортивної зали. Але є й позитивний досвід: в школі чудова майстерня, де учні виробляють стільці, лампи, посуд тощо. Потім вони з цим їдуть на змагання та виграють, — уточнив Сергій Селевич.

Також районний очільник поспілкувався з освітянами на тему децентралізації та від-повів на питання, які їх цікавили.

Сергій Селевич запевнив, що реформа Міністерства освіти ефективно впроваджується по всіх навчальних закладах району, а такі зустрічі з освітянами району необхідні для того, щоб у невимушеній атмосфері дізнатися про проблеми.