image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Для школярів провели майстер-класи

14:21 21.03.2019

Прикрасити святковий стіл та розмалювати печиво шоколадними візерунками — ці та інші премудрості спробували опанувати школярі району 14 березня під час майстер-класів у Мелітопольському вищому професійному училищі.

Діти відвідали державний навчальний заклад в рамках акції «Випускник 2019», яка є частиною місячника профорієнтації. Ці заходи проводить Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості разом із навчальними закладами міста. Цього разу про робітничі професії учням вирішили розповісти у цікавій формі.

Заступник директора вищого професійного училища Ірина Кудар наголосила: наразі в Україні не вистачає спеціалістів робітничих професій, тож дітям необхідно пояснювати, що, обравши цей напрямок, вони не залишаться без роботи. А старший майстер навчального закладу Антоніна Гальченко розповіла, що найбільшим попитом серед абітурієнтів користуються спеціальності перукаря, кухаря та слюсаря.

До речі, дітям такий екскурс в професію припав до душі. І хоча дехто з учасників майстер-класів вже обрав спеціальність, всі охоче спробували свої сили і в створенні кулінарних шедеврів та в інших напрямках.

Під час перебування в училищі діти ознайомилися з 13 робітничими професіями та дізналися про особливості вступу до училища. А заступник директор наголосила, що в навчальному закладі чимало зусиль докладають для створення сучасних умов навчання.

Викладачі сподіваються, що кожен з учасників екскурсії дізнався щось корисне для себе і, звісно, очікують, що хтось із молоді обов’язково повернеться до них уже студентом.