image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перші кроки в науку

II науково-практична конференція школярів «Перші кроки в науку» відбулася в нашій школі. В її роботі брали участь  14 учасників, які представили свої дослідження в 3 секціях.

На свято зібралися самі допитливі, працьовиті, ті, хто не боїться труднощів, не пасує перед невдачами.

Першим захищав свій проект «Дослідження води» першокласник Михайло Ющенко. «Жоден з живих організмів нашої планети не може існувати без води» — зробив висновок учасник конференції.

Богомол,мабуть, одна з найдивовижніших комах на нашій планеті, яка своїми звичками і способом життя шокує нас, людей. Саме вона стала предметом дослідження творчої групи учнів другого класу.

А Данило Федорченко, учень третього класу, із захопленням розповів про динозаврів.

Ілля Уханов, представник четвертого класу, англійськоюмовоюпорівнювавДіда Мороза і Санта Клауса.

Учні 5-11 класів представили не меншцікавіпроекти. Школяріобралирізні теми для своїхнауковихробіт, середякихпорушуютьсяпитаннязахисту прав дітей, культурноїспадщини, історії та природирідного краю, екології та порушили багато інших тем. Юнідослідникипрацювали над проектами всю зиму: згадувалитеоретичнізнання по темі, дані на уроках, фіксували результати досліджень,поглиблювалиїх за допомогоюлітератури та мережіІнтернет, проводили безлічекспериментів і робилипевнівисновки.

При захистідослідницькихробітвраховувалися: повнотарозкриття теми, вмінняоперувати фактами і робитивисновки, вмінняаргументовановідповідати на питання, оформленняробіт. Участь в конференції для учнів — цекрок до самостійності, активневключення в процессамоосвіти і підвищеннярівнязнань.

Всіучасникишкільноїнауково-практичноїконференціїбулинагороджені дипломами. Директор школи Апєніна О.М. підвела підсумок шкільного форуму, подякувала всім учасникам конференції за цікаві і захоплюючі роботи та побажала подальших успіхів у дослідженнях.

Учасникам та їх керівникам —  нових ідей і плідної роботи!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Мордвинівської ЗШ І-ІІІ ст. Жейнова Л.М.