image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підлітки у конфлікті з законом завітали доморпіхів.

14:10 29.03.2019

28.03.2019 року ГО «Побратим», для підлітків у конфлікті з законом, організували екскурсію до 503-ого окремого батальйону морської піхоти.  «Армія. Життя зсередини» так ми вирішили назвати нашу зустріч. Мета даного заходу ознайомлення з умовами служби і побуту у збройних силах України, прищеплення почуття патріотизму.

Співробітники сектору ювенальної пробації, волонтер пробації та підлітки у конфлікті з законом у назначений час були у стін КПП, де нас зустрів чоловік з військовою виправкою, охайний та дуже привітний. Спочатку ми пройшли до казарми де живуть військові, побачили їх побут, двоярусні ліжка, міні-спорт куточок, з гантелями, штангами та боксерським мішком. Потім для нас провели майстер-клас по зборці та розборці зброї, розповіли та показали різну зброю. Ми відчули себе справжніми військовими, коли приміряли «бронік», каску та пройшли невеличку полосу перешкод. Потім нас провели до польової кухні, де показали, що їдять солдати, як виглядає сух.пай. нового зразку та пригостили апельсинамиJ Далі ми на військовій машині поїхали до автопарку де побачили військову техніку, прослухали цікаву розповідь та мали змогу зазирнути у середину цих «махін».

Сказати, що було цікаво, це нічого не сказати! Очі хлопців горіли від захвату! Військовій, який нас супроводжував охоче відповідав на всі питання, розповідав багато історій з життя та вів себе з хлопцями як «свій», тому користь від цієї зустрічі обов’язково дасть свої  плоди.

Хочеться висловити слова подяки Громадському Об’єднанню «Побратим» за завжди цікаві та корисні заходи, які дають змогу «важким підліткам» подивитися на цей світ з іншого ракурсу і за накопичений досвід, який вони отримують під час таких зустрічей.

Сектор ювенальної пробації м. Мелітополя