image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Запоріжжі поліцейські викрили осіб у розповсюдженні листівок з ознаками «чорного» піару на адресу одного з кандидатів у Президенти 

Поліцейські викрили двох чоловіків, який у місті Запоріжжя розповсюджував антиагітаційні листівки. Стосовно громадян складено адміністративні протоколи. Проводиться подальша перевірка.

29 березня працівники Управління кримінальної поліції ГУНП в Запорізькій області в одному з під’їздів будинку по вулиці Перемоги затримали місцевого мешканця, який розповсюджував по поштовим скринькам листівки антиагітаційного змісту на адресу одного з кандидатів у Президенти України., які не містили відомостей про установу,  що здійснила друк, їх тираж та інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Правопорушник повідомив, що отримав листівки та гроші в сумі 200 гривень від невідомого.

В ході проведення подальшої перевірки та розшукових заходів особу невідомого чоловіка встановили. Громадянина 1993 року народження, який пересувався на автомобілі «ЗАЗ», затримали патрульні по вулиці Південноукраїнській.

Під час огляду автомобіля також вилучено «агітаційні» листівки. Всього поліцейськими вилучено понад дві тисячі антиагітаційних листівок.

Відносно обох чоловіків складено адміністративні протоколи за ознаками ст.212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж та інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

Вживаються заходи по встановленню джерела надходження друкованих матеріалів. Проводиться подальша перевірка.

Нагадаємо, що на Запоріжжі правопорядок у день виборів Президента України забезпечуватимуть понад 3 тисячі правоохоронців.

Відділ комунікації поліції Запорізької області