image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На Запоріжжі станом на 17:30 зареєстровано 37 повідомлень про можливі порушення законодавства

Заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Олександр Панченко спільно з представниками Громадянської мережі «ОПОРА» провели брифінг. Під час заходу керівник розповів про перебіг дня голосування.

31 березня в приміщенні телеканалу UA: Запоріжжя відбулась прес-конференція присвячена перебігу дня виборів на території міста та області.

У заході взяли участь заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Олександр Панченко, координаторка спостереження Громадянської мережі «ОПОРА» за виборами в Запорізькій області Ганна Дворна та громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі «ОПОРА» Максим Бабак.

Під час зустрічі присутні розповіли про всі зареєстровані повідомлення щодо можливих порушень виборчого законодавства.

Так, Ганна Дворна та Максим Бабак розповіли про можливі порушення, які були зафіксовані на дільничних виборчих комісіях спостерігачами Громадянської мережі «ОПОРА».

Заступник начальника поліції Запорізької області розповів, що станом на 17:30 підрозділами поліції зареєстровано 37 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Здебільшого вказані події пов’язані з пошкодженням або фотографуванням бюлетенів. Крім того, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за трьома повідомленнями.

Поліція Запорізької області вкотре звертається до громадян з проханням бути уважними, обережними, взаємоввічливими один до одного, толерантними та не піддаватись на провокації. Адже запорукою чесних і прозорих виборів — є принциповість кожного громадянина.

В разі якщо ви стали свідками можливого порушення виборчого законодавства, повідомляйте за телефоном «102» або в інший зручний спосіб. Крім цього, нагадаємо, що із повідомлення про порушення ви можете звернуть до поліцейських, які охороняють публічний порядок та безпеку біля виборчих дільниць.

Відділ комунікації поліції Запорізької області 

Офіційний сайт Національної поліції https://zp.npu.gov.ua/news/novini/na-zaporizhzhi-stanom-na-1730-zarejestrovano-37-povidomlen-pro-mozhlivi-porushennya-zakonodavstva/