image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дітям стало більш комфортно

У дитсадку «Сонечко» Промінівської сільради відкрили додаткову групу для дошкільнят. Розділити цю радість разом з керівництвом дошкільного закладу та вихованцями завітали Промінівський сільський голова Вікторія Лаврик, депутати райради Льова Маргарян та Микола Кишко, батьки малечі.

Відкриття групи стало можливим завдяки коштам, виділеним з районної скарбниці на фінансування зарплати працівникам. Цю пропозицію депутати райради підтримали одноголосно під час засідання сесії райради, яке відбулося 21 березня. В тому числі чималу фінансову підтримку надали особисто депутати райради та місцеві підприємці Льова Маргарян і Микола Кишко.

Під час урочистого відкриття групи першим взяв слово депутат райради, директор ПП «Могучий» Микола Кишко. Він побажав дитсадку процвітання та побільше гучного дитячого сміху.

— Це наші та ваші спадкоємці, майбутнє нашої держави. Це визначна подія для сільради, — додав він.

Також Микола Кишко запевнив, що він і надалі буде підтримувати дошкільний заклад і висловив сподівання, що вихователі та батьки також докладатимуть зусилля для покращення умов навчання малечі.

Депутат райради, директор ПП «Маргарян» Льова Маргарян привітав колектив дитсадка та батьків і зазначив, що всі вони разом довго йшли до перемоги.

— Я хочу привітати всіх, а батькам побажати: не зупиняйтеся на одній дитині, народжуйте ще. А ми в свою чергу попіклуємося про те, щоб відкрити ще третю групу, — сказав він.

Також Льова Маргарян подякував депутатському корпусу за підтримку у виділенні коштів.

До присутніх на святі звернулася Промінівський сільський голова Вікторія Лаврик, яка зазначила, що дитсадок відкрився у минулому році, а сьогодні вже запрацювала нова група.

Вона додала, що необхідність у групі була дуже велика через навантаження та ще чималу кількість бажаючих. Місцева керівниця також подякувала всім, хто доклав зусилля для того, щоб діти навчалися у комфортних умовах.

Після урочистостей присутні вирушили до групи, оглянули ігрову кімнату, самі діти також раділи новим друзям та з цікавістю роздивлялися все навкруги. Ще одним приємним та несподіваним подарунком для малечі стали іграшки, які вручив Льова Маргарян.

Всього у додатковій групі навчатимуться 20 дітлахів.