image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Залучення добровільних помічників до лав Мелітопольського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області

14:58 03.04.2019

Одним з чинників, які негативно впливають на розвиток сучасного суспільства і держави в цілому, нині є високий рівень злочинності. Це явище негативно впливає на загальну безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.

У місті Мелітополі, вирішенням цих проблемних моментів та поверненням до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, а також проведенням заходів з підготовки осіб, відбуваючих покарання у місцях позбавлення  або обмеження волі до звільнення нині займається Мелітопольський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області.

Головнимчинником,який може забезпечити виконання уповноваженим органом пробації покладених на нього завдань і функцій, є налагодження тісної співпраціз об`єднаннями громадян, іноземними неурядовими організаціями та міжнародними партнерами (НУО)у напрямкуспільної роботиіз соціалізації правопорушників.

З цією метою до виконання функцій, покладених на пробацію, залучаються волонтери пробації.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію діяльності пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведення з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації. Положення про організацію діяльності волонтерів пробації затверджується центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику в сфері пробації.

Так, 02.04.2019 року до лав Мелітопольського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області було залучено чотирьох волонтерів, з якими були укладені договори про безоплатну діяльність протягом установленого в договорі строку. Сподіваємось на плідну співпрацю.

Провідний інспектор Мелітопольського МРВ філії  ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області Ю.Ю. Чеснок