image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Юні рятувальники пройшли випробування

5 квітня відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Змагання відбулися на базі навчально-виховного комплексу № 16 в м. Мелітополь.

Свої знання з протипожежної безпеки демонстрували команди з Якимівського, Михайлівського, Мелітопольського, Веселівського районів та м. Мелітополь. Честь представляти Мелітопольський район дісталася школярам з Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», які до цього здобули перемогу на районному етапі.

Як зазначила головний фахівець відділу цивільного захисту Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області, такі змагання викликають чималий інтерес серед школярів. Учасниця змагань Аліна Олейник з Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» зізнається, що на таких змаганнях вперше.

— Я впевнена, що отримані знання стануть у нагоді в повсякденному житті. Моє завдання на цих змаганнях полягає в тому, щоб намалювати плакат із закликом безпечного поводження під час збирання грибів, — розповідає вона та додає, що в майбутньому планує опанувати професію рятувальника.

Справжнім випробуванням для юних пожежників стали спортивні змагання, під час яких вони вправно користувалися рятувальним спорядженням, майстерно в’язали туристичні вузли. Також вони продемонстрували теоретичні знання, відповідаючи на питання медичної спрямованості. У другому блоці завдань учасники мали підготувати візитку та продемонструвати домашнє завдання.

У підсумку змагань юні рятувальники Михайлівського району посіли третє місце, другою стала команда НВО №1 «Таврія» Мелітопольського району, навчально-виховний комплекс №16 з Мелітополя став переможцем і продовжить боротьбу на обласному етапі змагань