image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Чергова перемога «Антитіл»

16 квітня 2019 року в смт Михайлівка відбувся зональний етап XVII обласного конкурсу з пропаганди та поширення здорового способу життя «Обери життя-2019», учасниками якого стали 10 команд з м. Енергодар, м. Бердянськ, м. Мелітополь,  Бердянського, Василівського, Великобілозерського, Веселівського, Кам’янко-Дніпровського, Мелітопольського та Михайлівського районів.

Мелітопольський район представили переможці районного етапу – блискуча команда «Антитіла» (керівник Галкіна Т.С. Кобзар А.О)  з Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», яка впевнено перемогла у запеклій боротьбі та посіла почесне І місце. На всіх етапах змагань (театралізований виступ про здоровий спосіб життя; вікторина на знання історії Червоного Хреста та українських традицій; конкурс капітанів – театралізована презентація капітаном команди ікебани з лікарських рослин; практична частина – надання долікарської допомоги постраждалим; конкурс плакатів та фотоконкурс про здоровий спосіб життя) команда Мелітопольського району показала найкращий результат.

Головним завданням команди є мотивація підлітків до здорового способу життя. Протягом року учасники команди проводять бесіди, круглі столи , готують  яскраві виступи, де закликають до здорового способу життя, надають інформацію щодо несприятливих факторів навколишнього середовища, до негативного впливу алкоголю та тютюнових виробів. З виступом агітбригади відвідують дитячі садочки, позакласні заходи. Також учасники команди є волонтерами гімназії, які щороку відвідують дитячий притулок, де надають допомогу дітям.

«Бути здоровим — це модно, бути здоровим — це круто!» —  закликає команда «Антитіла», адже найголовніший скарб, який є у людини – це життя.

Бажаємо команді перемоги у фінальному етапі змагань у місті Запоріжжі.

Ірина Свириденко, заступник директора з виховної роботи Костянтинівського НВО №1 «Таврія»