image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відкриються дитячі табори

З 27 травня по 21 червня на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти буде організовано роботу таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.

Шкільні табори запрацюють в ЗОШ № 1 (110 місць), ЗОШ № 7 (110 місць), ЗОШ №15 (120 місць). Профільні табори працюватимуть в КЗ «Центр позашкільної освіти» (75 місць), на базі Малої академії наук учнівської молоді (30 місць) та Палацу дитячої та юнацької творчості (280 місць).

Вартість харчування однієї дитини в таборі відпочинку складатиме 60 грн. на день. Розмір батьківської плати за харчування складатиме 100%. Безкоштовним харчуванням за рахунок місцевого бюджету забезпечуватимуться лише діти окремих категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; діти, яким гарантується пільгове харчування згідно із ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; діти з малозабезпечених та багатодітних сімей; діти працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти з сімей переселенців з тимчасово окупованої території України і зони дії операції об’єднаних сил; діти, батьки яких є учасниками бойових дій під час проведення операції об’-єднаних сил (АТО); діти, які виховуються у будинках сімейного типу або прийомних сім’ях, — в межах граничної чисельності пільгових місць в таборі відпочинку.

Для влаштування дити- ни до табору відпочинку батьки мають заздалегідь звернутися з письмовою заявою до керівника одного із зазначених закладів освіти. Також для прийому до табору буде потрібна медична довідка.