image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рідна школа дає життєві орієнтири

14:34 30.04.2019

До 60-ччя навчального закладу на учнів чекало чимало сюрпризів

25 квітня педагогічний колектив та учні Новомиколаївської загальноосвітньої школи-інтернату відзначили 60-річчя заснування навчального закладу. Святкування проходило у вузькому колі друзів.

Зі словами привітання до присутніх звернулась директор школи Олена Мартиненко. Вона побажала педагогам та дітям всього найкращого і наголосила, що цього дня для малечі підготовлено чимало сюрпризів, серед яких виступ Миколаївського цирку, квест від громадської організації та безліч солодощів.

Побажала успіху в роботі та наснаги на кожен день і голова районної профспілкової організації працівників освіти та науки Ксенія Захарова.

Вона також вручила почесну грамоту від обласної профспілкової організації працівників освіти та науки Олені Мартиненко за захист прав членів профспілки. З нагоди свята грамоти від райради отримали працівники навчального закладу, які майже все життя присвятили праці в ньому.

Долучилися до привітань і батьки учнів. Так, мати одного із школярів Наталя Ібрагімова подякувала колективу за їх наполегливу працю, а дітям побажала, щоб їхні мрії неодмінно збулися. На святі друзі навчального закладу, серед яких були і представники громадських організацій, вручили чимало корисних подарунків.

За 60 років існування школи тут змінилося три директори. У різні роки його очолювали Степан Скідан, Микола Холодний та Валерій Середа.

Тож на заході пригадали внесок кожного з них у розвиток навчального закладу, а всім іншим ветеранам педагогічної праці вручили символічні подарунки.

Ретельно до урочистостей підготувалися школярі. Вони продемонстрували безліч яскравих творчих номерів: танцювали, співали пісні та читали вірші, присвячені школі. Своєю творчістю присутніх порадували і вчителі. А у підсумку заходу учні та педагоги разом заспівали.