image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Порадували малечу

13:33 06.06.2019

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на території району відбулися розважальні заходи для малечі. Так, на дітлахів Терпіннівської сільської ради чекало декілька концертів.

У Спаському та Зарічному організували свято для місцевої малечі, а діти із Північного та Федорівки приїхали до Терпіння, де для них вихованці місцевого будинку культури підготували театралізовану виставу.

Окрім святкової програми, для малечі підготували й інші сюрпризи, зокрема, кожен з присутніх безкоштовно отримав морозиво. Як розповіла Терпіннівський сільський голова Наталя Овсяннікова, розваги були організовані ви-ключно коштом спонсорів. У Спаському — це агрофірма «Мир», а у Терпінні залучилося одразу декілька благодійників.

— Традиційно це одні й ті ж самі люди. Це підприємці Анатолій Раков, Василь Масалабов, Захарова, Лазаренко, Юлія Хаустова, вона є й депутатом сільської ради. Дякую всім їм, що не лишились осторонь, — зауважила сільський голова.

Крім того, вже традиційно з бюджету сільської ради виділені гроші на оздоровлення дітей, 5 червня 19 малюків з багатодітних сімей відправляться на десятиденний відпочинок до Приморська на базу відпочинку «Ювілейна».

У Терпінні діти з задоволенням переглянули казку, яку підготували вихованці місцевого будинку культури. Малеча активно брала участь у святковому дійстві та щиро дякувала артистам оплесками.