image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Прощалися зі школою — хто на літо, а хто назавжди

31 травня в школах району відбулися урочисті лінійки, присвячені завершенню навчального року. Традиційно на таких заходах особлива увага була приділена саме випускникам. Бо для них пролунав дійсно останній в житті шкільний дзвоник.

Із закінченням навчання школярів вітали батьки, вчителі та представники місцевого самоврядування.

Так, до учнів Новгородківської школи завітав голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, який побажав випускникам наснаги у житті та наголосив на важливості праці педагогів.

Приєдналися до теплих слів на адресу учнів і Новгородківський сільський голова Ярослав Швігл та директор агрофірми «Україна» Віктор Барцал. Директор навчального закладу Раїса Кралічек підбила підсумки навчального року і вручила нагороди школярам, які досягли гарних результатів та стали переможцями різних олімпіад і конкурсів.

Вона звернулася до випускників з напутнім словом та висловила впевненість, що кожен з тих, хто цього ро-ку покинув стіни школи назавжди, є гідним членом суспільства та обов’язково втілить всі свої мрії.

Цього року в школах району 219 випускників 11 класів та 340 — 9 класів. На свідоцтво з відзнакою претендують 22 дівчат та юнаків , на золоту медаль — 9 випускників, троє можуть отримати срібні медалі.