image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Старт до кар’єри в столиці

4 червня на своїй сторінці в «Фейсбук» Сергій Мінько повідомив про кадрові зміни в своїй команді.

— У найближчий місяць мій заступник Іван Федоров залишить посаду заступника міського голови, — написав Сергій Анатолійович. — Івану Сергійовичу надійшла пропозиція продовжити свою кар’єру на державній службі в Києві. Іван Федоров пропрацював у моїй команді 5 років. За цей час він сформувався як самостійний керівник і сьогодні готовий реалізувати свій потенціал у всеукраїнському масштабі. Це призначення також відкриє для Мелітополя ряд перспектив. Упевнений, Іван Сергійович буде і далі продовжувати працювати на благо Мелітополя.

Звісно, одразу ж виникли питання про те, з чим це пов’язано, та на яку саме посаду Іван Сергійович планує перейти. Але фактично він нічого нового не розповів.

— Все це робиться для того, щоб у місті Мелітополі здійснювалося більше робіт, щоб місту від центральних органів влади приділялося більше уваги, щоб місто могло залучати ще більшу кількість інвестицій, бо саме в цьому запорука успіху та стабільного розвитку нашої міської інфраструктури, соціальної сфери. Державна служба вимагає проходження конкурсного відбору. Тому говорити про конкретні посади ще рано. Є команда, яка приймає такі рішення, і ми всі їх виконуємо. У нас зараз низка кадрових призначень. На сесії в четвер був обраний секретар міськради. Є кадрові перспективи в мене. На найближчу сесію буде також виноситися ряд кадрових рішень щодо призначень. Попереду у нас 2 виборчих роки.

Проте Іван Федоров висловив впевненість у тому, що конкурсний відбір він подолає, і тому стає зрозумілим, що його призначення — лише питання часу.