image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Привітали кращий екіпаж

2 липня в районі підбили підсумки першої п’ятиденки жнив, переможцем став комбайновий екіпаж ПП «Тера ВОМ».

Комбайнер Олег Оленич та водій Валерій Позняк за п’ять днів зібрали зернові з 410 га і намолотили більше 1177 тонн зерна. Таким чином, вони отримали перехідний приз  ім. Героя Соціалістичної Праці Івана Зорі, медалі та грамоти.

Традиційно відзнаки вручали керівники району та представники профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

Першим з вітальним словом виступив голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич. Він подякував трударям за їх нелегку працю та наголосив на її важливості. Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик підкреслив, що праця на землі завжди була копіткою і потребувала чимало сил. Він побажав комбайновому екіпажу подальших успіхів.

Голова районної  профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Олександр Левадний вручив почесні грамоти від громадської організації.

Директор ПП «Тера ВОМ» Сергій Зінченко розповів, що наразі в його підприємстві скошено вже 70%  врожаю, але, на жаль, через спеку якість зерна гірша, ніж торік. Не радують аграрія і нинішні закупівельні ціни: за тонну зерна десь на тисячу гривень менше, ніж в цей період у 2018 році.

Сергій Зінченко наголосив, що у підприємстві створені добрі умови для роботи, працівники забезпечені питною водою, дворазовим харчуванням. Неабияка увага приділяється протипожежній безпеці, поля обкошені, техніка забезпечена вогнегасниками. Але без неприємного сюрпризу не обійшлося: невідомі запалили вогнище у лісосмузі поблизу поля, і працівникам підприємства довелося гасити полум’я власними силами, щоб запобігти біді.