image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рибний делікатес вклав на лікарняне ліжко

8 липня до реанімаційного відділення інфекційної лікарні Мелітополя у важкому стані доставлено мешканку міста з попереднім діагнозом «ботулізм». Про це повідомляють спеціалісти Запорізького обласного лабораторного центру.

З початку року — два смертельних випадки

Виявилося, що жінка вживала в їжу в’яленого карася, приготованого в домашніх умовах. Наразі проводяться лабораторні дослідження клінічного матеріалу на наявність ботулотоксину, а постраждала проходить лікування в Запорізькій обласній інфекційній лікарні. У Мелітополі їй була введена сироватка, яка нейтралізує вплив токсину.

Спеціалісти стверджують, що з початку 2019 року в області вже зареєстровано шість випадків страшної недуги, двох людей врятувати не вдалося. Завідувач Таврійським міжрайонним лабораторним центром Андрій Мануйленко зауважує: ботулізм є хворобою із високою смертністю, ботулотоксин за своєю дією перевищує цианістий калій у 10 млн. разів.

При ознаках отруєння не слід займатися самолікуванням

Основними ознаками ботулізму є кишкові розлади, характерні для харчового отруєння, але є явні симптоми саме цього захворювання.

— Це ураження центральної нервової системи, ураження зору, розлади з боку гортані — людина не може ковтати слину чи випити воду, ці ознаки вже явно вказують на ботулізм, — зазначив епідеміолог.

Та при будь-яких проявах харчового отруєння не треба лікуватися народними методами, необхідно терміново звертатися до медиків, які встановлять діагноз та розпочнуть адекватне лікування.

Улюблена їжа може бути токсичною

Причиною ботулізму є звичні для громадян продукти: риба в’ялена та солона, м’ясо, копченості, консерви, зроблені в домашніх умовах без використання автоклаву. Спеціалісти стверджують, що частіше за все фіксуються випадки недуги після споживання в’яленого ляща або тараньки.

Традиційно сплеск хвороби припадає на літню пору, коли найчастіше порушення правил зберігання продуктів призводять до синтезу ботулотоксину у їжі. Нейтралізувати його практично неможливо, убезпечити себе можна, лише піддавши, наприклад, консерви, додатковій термічній обробці.

Андрій Мануйленко зауважує: більшість громадян ігнорує попередження епідеміологів і вживає потенційно небезпечні продукти. Тож він закликає населення, якщо вже й купувати рибу, то хоча б у підприємців, які мають на неї відповідні сертифікати якості. Хоча й тут 100% гарантії немає, тож краще зберегти чек про придбання продуктів, тоді у разі якихось негараздів, буде можливість покарати виробників та реалізаторів неякісної продукції.

Та чи варто ризикувати, якщо такі рибні делікатеси можуть вкласти на лікарняне ліжко або позбавити життя?

Спосіб порятунку лише один

Єдиним, що може врятувати від ботулізму, є сироватка, але в Україні її кількість обмежена.

— Міністерство охорони здоров’я України на цей час закупило 204 доз сироватки, вона канадська, високої якості, вартість одного флакона приблизно 97 тис. грн., — повідомив Андрій Мануйленко.

Звісно, що для населення використання препарату безкоштовне, але навіть після його введення на людину чекає тривале одужання, а негативні наслідки можуть залишитися на все життя.

Отже, чи ризикувати власним здоров’ям заради хвилинної насолоди, вирішувати кожному окремо, але спеціалісти радять громадянам поберегти свій організм і відмовитися від споживання потенційно небезпечних продуктів, які можуть містити токсини ботулізму.