image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Участь у відбірних регіональних змаганнях в рамках VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Вітаємо команду Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з великим успіхом у відбірних регіональних змаганнях в рамках VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що відбулися 10 липня 2019 року у легкоатлетичному манежі спортивного комплексу АТ «Мотор Січ» м.Запоріжжя.

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться щорічно серед осіб з інвалідністю — потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на виробництві з метою їх підтримки, реабілітації засобами фізичної культури та спорту, розвитку цілеспрямованості у подоланні особливих фізичних меж, залучення до активного громадського життя, привернення уваги органів виконавчої влади місцевого самоврядування та громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Мелітопольська команда у складі 9 осіб виборола 6 призових місць, у тому числі 5 перших та 1 третє місце.

Серед переможців змагань по видам спорту:

Армспорт (до 80 кг) – Вітів Михайло Іванович – І місце;

Армспорт (до 90 кг) – Попов Ігор Михайлович – І місце;

Гірьовий спорт (до 80 кг) – Ніколайчук Микола Григорович – І місце;

Дартс (чоловіки) – Шунтов Анатолій Вікторович – І місце;

Шахи – Фрішко Микола Васильович– І місце;

Дартс (жінки) – Коноплицька Олена Вікторовна – ІІІ місце.

Дякуємо за активну участь у змаганнях у складі команди Мелітопольського відділення Скуйбіду Антоніну Анатоліївну, Саніна Євгена Анатолійовича, Бессараб Олену Юріївну.

Відповідно до Положення наші переможці відбірних змагань, що зайняли перші місця по видах спорту приймуть участь у VIІ Всеукраїнській спартакіади «Сила духу», яка відбудеться 18 — 20 вересня 2019 року у м.Ужгород.

Вітаємо переможців відбірних змагань, пишаємося Вами, захоплені Вашою мужністю та оптимізмом та бажаємо спортивних успіхів в Ужгороді.

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області