image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Азовський рибоохоронний патруль попереджає

10:13 24.07.2019

У зв’язку зі своїм скрутним соціальним становищем, деякі громадяни вдаються до браконьєрських методів вилову водних живих ресурсів із застосуванням таких заборонених знарядь лову як сутки, підйомні пастки, «павуки».

— Доводимо до відома, що в Кодексі України про адміністративні правопорушення, в статті 85-1, частині першій, підкреслюється, що виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу, а саме, водних живих ресурсів тягне за собою накладання штрафу від 9 до 21 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для її виготовлення, — розповів кореспондентам «НД» провідний держінспектор Сергій Чорненький.

— Зверніть увагу, що реклама, а так само будь-яка інша діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування водних живих ресурсів — тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 — 1700 грн.), на посадових осіб. Рекламодавця або розповсюджувача реклами — від 100 до 250 мінімумів доходу громадян (1700 — 4250 грн.), — прокоментував частину 2 статті 85-14 КУПАП. Кожен випадок будемо розглядати і винні будуть покарані. Інакше від біоресурсів Азовського моря нічого не залишиться. Екологічний стан моря зараз особливо потребує уважного ставлення кожного, хто ним користується. — розповів головний держінспектор Азовського рибоохоронного патруля Румянцев Геннадій Геннадійович.