image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На території сільради киплять будівельні роботи

12:14 07.08.2019

у Семенівці закладають фундамент нової амбулаторії

У Семенівській сільській раді планують збільшити кількість місць в дошкільному закладі. Для цього з минулого року там триває капітальний ремонт будівлі на території діючого дитячого садка.

Як розповів Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко, розмір приміщення був збільшений за рахунок перепланування стін, в середині вже розпочаті оздоблювані роботи. Минулого року там було проведено опалення, зроблена тепла підлога. Та попереду ще чимало роботи, необхідно встановити сантехніку, закупити всі необхідні меблі, зробити цю будівлю затишною та яскравою, щоб малюки почували себе комфортно. Всі роботи виконуються коштом місцевого бюджету.

Завершити ремонт планується до кінця поточного року, таким чином буде створено дві додаткові групи, це дасть змогу розвантажити вже існуючі групи дитсадка та зменшити чергу до дошкільного навчального закладу.

Триває ремонт в дитячому садку

Зі спеціалістами, які працюватимуть, з малечею проблем немає, вони з нетерпінням чекають завершення ремонтних робіт.

Також в Семенівці розпочато будівництво нової амбулаторії сімейної медицини та житла для лікаря. Проект реалізується державним коштом і за співфінансування з місцевого бюджету. Таким чином, Семенівська сільська рада на ці потреби виділила 1 млн. грн., всього на зведення медзакладу витратять близько 10 млн. грн.

Роботи мали розпочатися ще торік. Та Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко стверджує, що основний розпорядник коштів Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації затягнув початок будівництва.

В селі працює амбулаторія, але її будівля вже досить стара, до того ж у новому медзакладі передбачено житло для лікаря, а це дуже важливо для сільської місцевості.