image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Незламна воля веде до перемог

Люди з інвалідністю підкорювали нові спортивні вершини та насолоджувалися спілкуванням один з одним. Така нагода у них з’явилася завдяки участі в обласній спартакіаді з рекреаційних видів спорту, яка традиційно проходить в Мелітополі. Цього року вона відбулася 20 серпня на спортивному майданчику біля стадіону «Спартак». Участь у турнірі взяли команди з Приазов’я, Якимівки, Запоріжжя, Мелітополя та Мелітопольського району.

Учасників спартакіади привітали міські та районні керівники.

Керуючий справами виконкому Мелітопольської міської ради Михайло Семікін зауважив, що ця спортивна подія об’єднала людей незламної сили духу.

— Це змагання об’єднало людей з обмеженими фізичними можливостями для демонстрації можливостей сили духу та волі. Я впевнений, що участь у спартакіаді — це перемога над самим собою, над тими життєвими обставинами, які виникли. І саме з таких маленьких перемог складається великий шлях до великої мети, — звернувся він до учасників спартакіади.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зазначив, що люди з обмеженими фізичними можливостями гідні поваги і захоплення їхнього силою волі та жагою до життя.

— Кажуть, що спортом за-ймаються найсильніші. І це, напевно, правильно. Але найсильніші не тільки фізично, а й своїм духом, прагненням бути кращими, досягати нових вершин та успіхів. І саме такими людьми є ви. Я бажаю вам гарно провести час, перемога не так важлива, головне — отримати задоволення від участі, — сказав районний очільник.

Також до учасників спартакіади звернувся керівник апарату Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Комар.

— Вітаю всіх учасників спартакіади з цією подією, яка щороку збирає людей незламної сили духу. Ці змагання — це яскрава подія, яка неодмінно веде вас до перемоги, — наголосив він.

Благочинний церков Мелітополя, протоієрей Максим Смирнов окропив учасників святою водою та побажав всього найкращого.

Після цього спортсмени з ентузіазмом приступили до виконання завдань. Учасники змагалися в командному та особистому заліках, у таких видах спорту, як баскетбол, кеглі, фігурна їзда на візку, боча, біг, дартс та стрибки.

Учасники з Мелітопольського району, члени Мелітопольського районного товариства людей з інвалідністю «Джерело» зізнаються, що з нетерпінням чекають зустрічі з однодумцями.

— Це радість для душі, хочеться перемоги, але й участь у змаганнях це вже добре. Настрій бадьорий, і команді своїй бажаю перемоги та задоволення від виконання завдань, — ділиться враженнями мешканка Семенівки Лідія Шляхова.

Люди з інвалідністю кажуть, що не треба боятися труднощів, а впевнено йти до своєї мети.

— Я вже тричі на змаганнях, і дуже радію цьому. Минулого року я виборола два призових місця, і цього року буду йти до перемоги, — запевняє Галина Яценко з Семенівки.

— Ми хочемо бути в строю, не відставати від усіх. Поки серце б’ється, хочемо бути нарівні, — говорить Тамара Се-мьонова, учасниця команди Мелітопольського міського товариства інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій.

У спартакіаді взяв участь найстаріший учасник, якому вже за 90. Володимир Плошинський зізнається, що така фізична активність йому приносить неабияке задоволення та пригадує, що в молодості займався спортом, тож не полишає улюблене хобі й сьогодні.

За результатами командної гри третє місце дісталося якимівцям, пальму першості виборола команда Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю, а другу сходинку посіла команда «Джерело» з Мелітопольського району. Також були нагороджені учасники в особистому заліку. Учасники отримали медалі та кубки, призи від спонсорів змагання.