image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подвійне свято у сільській школі

Понад 10 тис. випускників виховали в Новгородківській загальноосвітній школі за 50 років її існування. 2 вересня, на початку нового навчального року, в закладі відзначили знаменний ювілей.

Подякували ветеранам

Урочиста лінійка зібрала чимало гостей. Першою перед присутніми виступила директор школи Раїса Кралічек. Вона подякувала педагогічному колективу, спонсорам, батькам та всім, хто за ці роки робив все задля процвітання та розвитку навчального закладу, з особливим трепетом директорка звернулася до ветеранів педагогічної праці, бо саме вони заклали більшість шкільних традицій.

За 50 років діяльності в навчальному закладі змінилося три директори. Так, з 1966 по 1988 роки навчальним закладом керував Володимир Панков, з 1988 по 1998 — Інна Панкова, після неї школу очолила Ганна Задворошнікова, у 2010 році на посаду призначена Раїса Кралічек, яка керує школою по цей час.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зауважив, що весь час свого існування заклад постійно розвивався та покращувався, і наразі в ній є все для всебічного розвитку дітей.

У ювілей приймали подарунки

Зараз у навчальному закладі здобувають освіту 112 школярів, а до першого класу у новому навчальному році прийнято 19 дітей. Тож чимало слів лунало саме на адресу учнів. Так, депутат сільської ради Андрій Чубир побажав першокласникам, щоб вони у цьому ж складі дійшли до 12 класу і отримували від навчання лише позитивні емоції. Він вручив подарунок від сільської ради колективу школи.

Не з пустими руками прийшли й інші гості. Олександр Мордик передав презент від району, він та в.о. начальника відділу освіти райдержадміністарції Наталя Горєва вручили педагогам грамоти райради та відділу освіти. Голова районної профспілкової організації Ксенія Захарова привітала колег зі святом та вручила колективу подарунок від профспілки.

У відділі освіти розповіли, що учні школи успішно беруть участь у Всеукраїнських конкурсах «Міксіке», «Грінвіч», «Кенгуру», «Соняшник» та інших. Чимало уваги в навчальному закладі приділяється саме спорту, як у процесі навчання, так і на позакласних заняттях. Школярі займають призові місця у спортивних змаганнях. А у минулому навчальному році стали переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

Вітання від вдячних випускників

Не оминули своєю увагою рідну школу і її випускники різних років, які низько вклонялися своїм педагогам і дякували їм. Колишній учень, а тепер директор компанії «Агрохімсервіс» Віктор Швігл наголосив: за роки навчання завжди отримував надійну підтримку від педагогів.

— Велика вам подяка за ті знання, які ми отримали, а головне — за ту атмосферу, за ту любов та людяність, які ми отримали в стінах школи, — звернувся він до вчителів.

А ще випускник зобов’язався зробити школі подарунок вартістю у 10 тис. грн. На святковій лінійці школярі порадували присутніх своєю творчістю — веселими танцями та віршами. По завершені заходу одинадцятикласники провели першачків до навчальних приміщень.