image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Змагалися у майстерності володіння м’ячем

12:26 18.09.2019

14 вересня, в День фізичної культури і спорту, на базі спортивного табору с. Тамбовка відбулося справжнє свято. Тут пройшов турнір з футболу серед команд юнаків на Кубок голови районної державної адміністрації та змагання з волейболу серед дівчат сільських навчальних закладів.

У турнірі з футболу взяли участь 5 команд: збірна команда вихованців секції з футболу районної дитячо-юнацької спортивної школи з сіл Костянтинівка та Вознесенка, команда юнаків села Терпіння, команда вихованців Терпіннівської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату, команда юнаків села Семенівка, а також збірна команда юнаків Мирненської об’єднаної територіальної громади.

Привітати учасників завітали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик та завідувачка сектора культури, туризму, молоді та спорту районного відділу освіти Наталя Фатєєва.

— Вітаю вас зі святом спорту. Бажаю вам успіху, щоб ви не полишали цю гарну справу, щоб, як мінімум, були гравцями збірної України з футболу, — звернувся до юнаків Андрій Фесик.

Під час гри на футбольному майданчику вирували чималі пристрасті, спортсмени виявили неабияку жагу до перемоги.

За підсумками турніру володарем Кубка стала команда юнаків районної дитячо-юнацької спортивної школи, ІІ місце посіла команда Мирненської об’єднаної територіальної громади, ІІІ місце дістала команда вихованців Тер-піннівської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату. Також окремо були відзначені найліпші гравці. Кращим воротарем було визначено Олександра Садовника з с. Терпіння, кращим нападником — Кирила Дунця з Мирненської ОТГ та кращим захисником — Олександра Костика, вихованця районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Команда-переможець отримала кубок, також учасники були нагороджені дипломами, грамотами, медалями та футбольними м’ячами.

Цього ж дня відбулися змагання з волейболу серед дівчат.

— У цих змаганнях взяли участь 4 команди: Костянтині-вської спеціалізованої школи «Прометей», Комунального закладу «Успіх» Новобогданівської ОТГ, Семенівської та Мирненської загальноосвітніх шкіл. У завзятій боротьбі 1-е місце вшістнадцяте посіли дівчата з Новобогданівської школи «Успіх», 2-е місце дістали школяри з Костянтинівки, 3-є — вихованці Мирненської школи, — розповів учитель фізичної культури Комунального закладу «Успіх» Новобогданівської ОТГ Василь Черняков.

До спортсменок з побажанням успіхів звернувся Андрій Фесик. Він також вручив дівчаткам м’ячі.

Впродовж заходу присутні бажали, щоб юнаки та дівчата надалі тільки примножували спортивні досягнення Мелітопольщини.

Кубок вибороли футболісти Мирненської ОТГ

Цього ж дня відбулося ще одне спортивне змагання з нагоди Дня фізкультури та спорту — турнір з футболу на кубок голови Мелітопольської районної ради.

На футбольному полі у Новому зустрілися 8 команд, які проявили неабияку вправність та бажання вибороти пер-шість. Голова Мелітополь-ської районної ради Олександр Мордик зауважив, що гра футболістів була чудовою та підкреслив, що футбол є одним із поширених видів спорту серед молоді району.

По завершенні турніру призові місця розподілилися так: третіми стали футболісти з Ясного, другу сходинку зайняла команда «ВВМ» з Семенівки, перемогу та кубок вибороли спортсмени Мирнеської об’єднаної громади.

Всі учасники та призери, окрім дипломів та медалей, отримали грошові премії.