image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Привітали людей старшого покоління

1 жовтня в світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. З цієї нагоди в Мелітопольському районі відбулися урочистості, під час яких вшановували людей поважного віку.

Першими до ветеранів звернулися районні очільники. Голова райдержадміністрації Сергій Селевич підкреслив, що на долю цих людей випало чимало випробувань, і висловив впевненість, що саме їх оптимізм та активна громадська позиція мають стати взірцем для підростаючого покоління. Голова райради Олександр Мордик також висловив свою повагу та глибоку вдячність людям поважного віку. Районний очільник подякував винуватцям свята за наполегливу працю та неоціненний внесок у розбудову Мелі-топольщини.

А голова районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова подякувала тим, хто всіляко підтримує ветеранів.

Найкращі серед первинних ветеранських організацій району були відзначені нагородами. Також подарунки отримали найактивніші передплатники міськрайонної газети «Новий день». Їх вручила заступник редактора видання Ірина Левченко.

Також члени ветеранської організації отримали районні нагороди.

Зокрема, листи-подяки Мелітопольської райдержадміністрації отримали голова первинної організації ветеранів с. Орлове Любов Одинець та голова первинної організації ветеранів с. Зелене Володимир Романенко. Грамоти райради вручили голові первинної організації ветеранів смт Мирне Марії Наливайко та голові первинки Дослідної станції садівництва Любові Малишевій.

Впродовж свята присутніх розважали творчі колективи та окремі виконавці району, а головним подарунком для учасників стали листівки, які маленькі мешканці району зробили власноруч.