image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Зима не застане зненацька?

13:14 03.10.2019

У Мелітопольському районі майже завершена підготовка до опалювального сезону. Про це доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, з питань житлово-комунального господарства та будівництва Юлія Бовкун під час засідання колегії райдержадміністрації.

Вугіллям запаслися

Особливо ретельно до цього процесу підійшли у сільських школах. Там провели утеплення приміщень, відремонтували котельні. Слід зауважити, що в навчальних закладах для опалення використовують різні джерела — в одних це газ, в інших електричне опалення, також є котельні, які працюють за рахунок твердого палива. Тож для освітніх установ закуплено понад 540 тонн вугілля на загальну суму більше 1млн. 461 тис. грн.

Чимала робота була також проведена в амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах.

— Здійснено заміну дерев’яних вікон на металопластикові у поліклінічному та лабораторному відділеннях амбулаторії с. Терпіння, виконано поточний ремонт кабінету, підмостків, ремонт зовнішньої стіни амбулаторії с. Новобогданівка, виконано поточний ремонт фельдшерських пунктів сіл Троїцьке та Зарічне, — зауважила Юлія Бовкун.

В райдержадміністрації запевняють, що в районі опалювальний сезон розпочнеться вчасно, щойно голова райдержадміністрації підпише відповідне розпорядження.

Приділили увагу інклюзії

Крім того, члени колегії за-слухали інформацію в.о. начальника відділу освіти Наталі Горєвої щодо розвитку інклюзивної освіти. Вона доповіла, що цього року вперше Міністерство освіти виділило кошти для покращення матеріально-технічної бази інклюзивних класів. На ці потреби район отримав майже 426 тис. грн. Зараз через систему «Прозоро» триває закупівля дошок магнітно-крейдових, гімнастичних стінок, проекторів та іншого обладнання.

В навчальних закладах докладають зусилля щодо доступності шкіл для дітей з особливим освітніми потребами. Пандуси відсутні лише у Семенівській, Новенській, Яснівській школах, у всіх інших навчальних закладах вони є.

За результатами засідання колегії голова райдержадміністрації затвердить низку розпоряджень з обговорених тем.