image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Знайомили молодь з розмаїттям професій

13:16 03.10.2019

Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості прагнуть зацікавити молодь отримувати робітничі професії. Саме тому для учнів 9-их класів району нещодавно провели захід, який відбувся 27 вересня у Семенівському будинку культури.

Захід відбувся в рамках Місячника профорієнтації, який націлений на допомогу молоді у професійному самовизначенні. За словами директора Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олександра Темних, головна мета зустрічі у такому форматі полягає в тому, щоб донести до школярів актуальність робітничих спеціальностей.

— На ринку праці є великий дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Багато підприємств як міста, так і району потребують професіоналів робітничих професій. А безробітні, які звертаються до центру зайнятості, в більшості своїй мають професійну вищу освіту. Тому ми не можемо задовольнити потреби роботодавця, і наше завдання — популяризувати ці професії, — сказав він.

Під час заходу для школярів організували екскурс у професії, які надають у вишах та професійно-технічних закладах, провели майстер-класи. Зі сцени до молоді звернувся Олександр Темних, який висловив сподівання, що такий формат спілкування стане у нагоді під час майбутнього вибору. А методист районного відділу освіти Марина Назаренко побажала школярам зробити правильний крок у своєму житті.

Впродовж заходу присутніх розважали творчі колективи Семенівського будинку культури, а представники вищих навчальних закладів та училищ розповідали про різні професії.