image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мати подякувала за вшанування пам’яті сина

14:02 17.10.2019

13жовтня на спортивно-тренувальній базі с. Тамбовка відбувся щорічний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Тимофія Васильєва та тренера футбольної команди с. Семенівки Бессонова В.В.

На турнірі була присутня Любов Андріївна Бессонова, мати тренера, яка звернулася до всіх учасників турніру і побажала міцного здоров’я, спортивного довголіття та подякувала організаторам за вшанування пам’яті її сина Вадима.

Турнір проводився під патронатом федерації футболу Мелітопольського району та КЗ «Спорт для всіх» Мелітопольської районної ради. У змаганнях взяли участь команди ветеранів футболу Костянтинівки, Вознесенки, Семенівки та команда «Локомотив» м. Мелітополь. Команди згідно з жеребкуванням зіграли за коловою системою. Всі ігри проходили в цікавій та запеклій боротьбі. Кожна з команд показала високий рівень футболу, і доля переможця турніру визначилась лише в останній грі між командами Мелітопольського «Локомотиву» та команди Костянтинівки.

У підсумку перше місце посіла команда «Локомотив» (Мелітополь), друге місце — ветерани села Костянтинівка, бронза у семенівських футболістів, четверте місце посіла команда з Вознесенки. Команда — переможниця другий рік поспіль, отримала перехідний Кубок. Команди були нагороджені грамотами КЗ «Спорт для всіх» та смачними подарунками від Семенівської сільської ради.