image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Триває реєстрація кандидатів на місцеві вибори

11:37 27.11.2019

18 листопада розпочався процес висування кандидатів в депутати та на посаду сільського голови у Семенівській та Новенській сільських об’єднаних територіальних громадах. Саме там 22 грудня пройдуть перші місцеві вибори.

Охочих керувати більшає

Семенівська сільська об’єднана територіальна громада утворилася шляхом об’єднання Семенівської, Новомиколаївської, Новгородківської та Полянівської сільрад. Новенська та Фруктівська сільради утворили Новенську сільську об’єднану територіальну громаду. У нову територіальну одиницю з центром у Новому увійшли села Данило-Іванівка, Піщанське, Тащенак, Нове, Зелене, Садове Новенської сільради та села Долинське, Кирпичне, Ромашки, Удачне та Фруктове Фруктівської сільради.

Участь у волевиявленні в Семенівській ОТГ візьмуть близько 8 тис. виборців, скористатися правом голосу у Новенській ОТГ зможуть майже 4 тис. громадян.

Голова Новенської виборчої комісії Людмила Дикун повідомила, що станом на 26 лютого на 22 депутатських крісла мітять аж 30 депутатів, також виборча комісія приймає документи від кандидатів на посаду сільського голови ОТГ, поки надійшла одна пропозиція від Новенського сільського голови Валентина Бутенка.

Слід зазначити, що подача документів триватиме до 27 листопада включно. Рішення про реєстрацію кандидатів територіальні виборчі комісії прийматимуть до 28 листопада.

Також слід наголосити, що мешканці мають перевірити свої персональні дані у списках виборців. Нагадаємо, що зробити це можна не тільки у відділі державного реєстру виборців та дільничних комісіях, а також отримати інформацію можна в електронному вигляді, заповнивши форму на сайті Центральної виборчої комісії у розділі «особистий кабінет виборця».

Триває процес об’єднання

Слід нагадати, що у 2019 році рішення про добровільне об’єднання прийняли Вознесенська та Костянтинівська сільради, утворивши Костянтинівську об’єднану територіальну громаду з центром у с. Костянтинівка. Як повідомляють у Запорізькій облдержадміністрації, новостворена громада має великий потенціал та може стати однією з найпотужніших громад області.

Таким чином, сьогодні в Мелітопольському районі створено 4 сільські об’єднані територіальні громади: Новобогданівська, Семенівська, Новенська, Костянтинівська та одна селищна ОТГ: Мирненська. До останньої, до речі, приєдналися мешканці Астраханської сільради. Таке рішення вони затвердили на місцевій сесії.