image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Полянівський сільський голова — беззаперечна чемпіонка

Обласна спартакіада серед голів районних рад та їх заступників, сільських і селищних голів та керівників відділів, голів сільських, селищних об’єднаних територіальних громад та керівників відділів, старост під патронатом громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у Запорізькій області (голова Анатолій Земляков) стартувала 24 листопада 2019 року у смт Якимівка.

У спортивному марафоні з чотирьох видів спорту: парковий волейбол, шахи, шашки, дартс взяли участь представники шести районів Запорізької області: Запорізького, Якимівського, Чернігівського, Приморського, Василівського і Мелітопольського.

За результатами змагань команда Мелітопольського району посіла перше місце. Особливої уваги заслуговує блискавичний виступ Полянівського сільського голови Любові Дутко. Любов Сергіївна залишила без шансів на перемогу всіх своїх суперників та стала чемпіонкою у змаганнях з шашок: 4 виграші та одна нічия. Переможці і призери нагороджені медалями та грамотами.

Андрій Ліннік