image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити»

До уваги роботодавців м. Мелітополь та Мелітопольського, Якимівського, Приазовського районів!

 Мелітопольське відділення управління Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує

 Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 957 внесено зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 16. Витрати Фонду соціального страхування України за статтею видатків «матеріальне забезпечення та соціальні послуги» збільшено на 1,37 млрд. гривень. Корегування розміру доходів Фонду соціального страхування України пов’язано, зокрема, із перевиконанням плану по сплаті ЄСВ страхувальниками.

Враховуючи ситуацію, що склалась з корегуванням бюджету Фонду, а також з метою зняття соціальної напруги Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду соціального страхування України, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

Нагадуємо, Фонд соціального страхування України фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів. Звертаємо увагу, що відповідно до нормативно-правових актів, допомога від Фонду соціального страхування України виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати, при цьому, законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду соціального страхування України.

Наразі фінансування роботодавців для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється у плановому порядку. За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Мелітополь, вул. Бейбулатова, буд.16, або за телефонами: 42-67-55, 42-67-53, 42-67-52.

 Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Запорізькій області