image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували воїнів і волонтерів

5 грудня Україна відзначає День волонтера, а 6 грудня — День Збройних сил України. Урочистості з цього приводу 5 грудня проходили в Будинку офіцерів авіамістечка. Привітати військовослужбовців і тих, хто поруч, хто допомагає, сказати багато добрих слів і вручити нагороди кращим з кращих прийшли керуючий справами виконкому Михайло Семикін і депутат міськради Михайло Маслов.

— В цей складний час, коли на сході країни ведеться війна, ви — наша надійна підтримка та опора, — звернувся до присутніх Михайло Семикін. — Від імені народного депутата України Сергія Мінька, секретаря міської ради Романа Романова та від імені усіх мелітопольців дякую вам за вашу нелегку працю, патріотизм та відданість українському народові.

Керуючий справами виконкому побажав усім миру і злагоди та кращим вручив нагороди.

Медалями за службу Україні, грамотами обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Мелітопольської міської ради було нагороджено керівництво та військовослужбовців в/ч А7208, А3840, А7281, Національної гвардії України, полку «Азов» і 25-ї повітряно-десантної бригади, учасників бойових дій та волонтерів.

— Отмечая этот праздник, мы отдаем дань глубочайшего уважения всем тем, кто отстаивал честь и свободу нашей родной земли, кто до сих пор укрепляет обороноспособность нашей державы, — сказав депутат міськради Михайло Маслов. — Я уверен, что украинский народ высоко оценил ратную службу наших воинов, которые достойно выполняют возложенный на них конституционный долг обеспечивать надежную оборону Отечества, его неприкосновенность и целостность.

Михайло Маслов побажав, щоб щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків і дідів, всеосяжна любов українського народу надихали присутніх на нові звершення в справі захисту України. Він також вручив почесні грамоти, квіти військовослужбовцям та волонтерам.

Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. До меморіалу загиблого екіпажу Іл-76 і пам’ятника авіаторам представники керівництва міста поклали квіти. Також з вітаннями виступав виконуючий обов’язки командира 25-ї бригади Повітряних сил Збройних Сил України майор Ларіонов.

Він також передав військовослужбовцям вітання від командувача Повітряних сил Збройних сил України генерал-полковника Сергія Дроздова.

Після урочистостей перед військовослужбовцями та волонтерами виступили творчі колективи Мелітополя та Будинку офіцерів.

Вони створили в залі святковий настрій.