image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Військові з Обільного вирушили до Косова

16:56 11.12.2019

42 українські військовослужбовці виїхали до Косова для участі у миротворчій місії. Додому українські миротворці повернуться за півроку.

Минулого тижня перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Андрій Фесик відвідав військову частину А 2558, яка розташована у с. Обільне. Під час перебування на території військової частини Андрій Фесик та Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко зустрілися з командиром військової частини Олександром Купчуком та військовослужбовцями. Районний очільник привітав військових з Днем Збройних сил України і подякував захисникам країни за їх мужність та відвагу.

Також Андрій Фесик взяв участь в урочистому відправленні українських військових із цієї частини до Косова для участі у миротворчій місії. Як зазначив командир військової частини, перед ротацією кожен кандидат пройшов посилену підготовку та ретельний відбір.

Слід зазначити, що Україна бере участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, зокрема, військовослужбовці Збройних сил України виконують завдання під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил. Миротворчий контингент ООН діє і в Косово. У його складі є і українські військовослужбовці.