image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Мелітополі поліцейські вилучили більше 1600 кодеїновмісних пігулок

12:26 03.01.2020

Працівники Управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим провели обшук в одній з аптек. Вилучені пігулки направлені на дослідження. Триває досудове розслідування.

2 січня працівники Управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області провели санкціонований обшук в приміщенні аптеки по вулиці Інтеркультурній в місті Мелітополь.

Поліцейські виявили та вилучили 161 блістерів різних лікарських засобів, які у своєму складі містять наркотичний засіб «кодеїн».

правоохоронці у громадянина 1988 року народження вилучили 16 пігулок лікарського засобу, який він придбав у провізора цієї аптеки без рецепту», — розповів т.в.о. начальника Управління протидії наркозлочинності Дмитро Клименко.

На даний час вилучене направлено на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).

Нагадаємо, що працівники Шевченківського відділення поліції спільно з представником громадської організації виявили аптеки, де реалізація лікарських засобів, які відпускаються за рецептом, здійснювалась без нього.

Відділ комунікації поліції Запорізької області