image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Запорізькій області триває набір до підрозділів поліції

Набір оголошено на заміщення вакантних посад молодшого та середнього складу у підрозділи поліції Запорізької області, серед яких оперуповноважені, слідчі, їх помічники, інспектори з ювенальної превенції, поліцейські-водії та інші. 

У Головному управлінні Національної поліції в Запорізькій області постійно проводять прийоми на службу. З 21 січня оголошено конкурсний набір на заміщення вакантних посад молодшого та середнього складу підрозділів поліції, серед них оперуповноважені, слідчі, інспектори з ювенальної превенції, тощо. Усього планується взяти на службу 51 правоохоронця.

 

Нагадаємо, що конкурсний відбір складається з подання електронної анкети та документів, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки, психологічного тестування та співбесіди з поліцейською комісією.

Подати анкету можна на сайті https://nabir.np.gov.ua

Прийом електронних анкет здійснюватиметься до 12 лютого 2020 року, документів до 14 лютого 2020 року.

Бажаючі можуть звернутися за детальною інформацією Управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29 або за телефонами 050-341-41-02 (07), (061)-239-28-10 (11). Також в месенджері «Telegram» створено групу «Вступ на службу в поліцію Запорізької області» для інформування кандидатів на службу та надання відповідей на питання, що виникають.

Долучитись до групи:

1. Встановити месенджер «Telegram»

2. Перейти за посиланням     https://t.me/joinchat/OAF71g6PB59JQ30iJVypmQ

або відсканувавши QR-код

C:\Users\User\Desktop\Телеграм служба.png

Відділ комунікації поліції Запорізької області