image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сквер біля Садстанції почали приводити до ладу

Проект «Еко-парк «Садстанція» в цьому році став переможцем міського конкурсу Бюджету участі, набравши рекордну кількість голосів (1485). Ще жоден проект за всю історію його проведення не отримував на цьому конкурсі такої підтримки мелітопольців.

Довгі роки цей сквер був занедбаним і засмічений, і люди дуже хвилювалися з цього приводу.

— Безумовно, це було пов’язано не з тим, що місцева влада цього не хотіла, а тому що ця територія не належить місту, — пояснила перший заступник міського голови Ірина Рудакова. — Тому це для нас було трохи викликом: як нам все ж таки спробувати навести там порядок, і реалізація цього проекту дає нам можливість розпочати.

Зараз на реалізацію проекту еко-парку з бюджету участі виділено 350 тис. грн. Співробітники садстанції та міські служби домовились, щоб наведення ладу не заважало роботі , і проект еко-парку був реалізований для мешканців міста.

В цьому році вже розпочато вирізку парості та обрізку дерев. Похолодання та опади змусили трохи змістити графік робіт, але з покращенням погодних умов роботи буде продовжено. Також заплановано установка опор освітлення, лав, урн в скері та буде проведено реконструкцію арки-ротонди і сходинок від неї. Будуть сформовані доріжки у відповідності з тими, що вже є, за якими люди ходять кожного дня.

— Цей проект — один з перших, що почали реалізовуватися за Бюджетом участі, — додала Ірина Рудакова. — З настанням температури більш стійкої, щоб можна було розпочати ремонті роботи, ми почнемо ремонт ротонди та подальші кроки реалізації проекту.