image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Надзвичайні обставини будівництву не перешкоджають

10:31 08.04.2020

Цього року міська влада запланувала реалізацію багатьох інфраструктурних проектів. Це масштабні і витратні реконструкції та будівництво: водно-спортивний комплекс, ремонт шкіл №8 та №15, музичної школи, дитячого садка №8, ПК залізничників, пологового будинку та інфекційної лікарні, ДЮСШ №3, будівництво «прозорого офісу», ремонт вулиць Університетської і Грушевського та інші.

Однак зараз, в період карантину, життя в країні ніби завмерло. Багато підприємств призупинили свою роботу, люди перейшли в віддалений режим і перебувають на самоізоляції. Але ремонт віддалено не зробиш і будівлю не побудуєш. Ми поцікавилися у начальника відділу капітального будівництва Мелітопольського виконкому Вікторії Репашевської, який стан справ у Мелітополі з масштабним будівництвом, чи не припинені роботи, і як здійснюються карантинні приписи:

— В умовах надзвичайних ситуацій, згідно з протоколом засідання місцевої кoміcії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, немає заборони щодо проведення робіт, — відповіла керівник відділу. — Зараз роботи з будівництва, реконструкції і капітального ремонту проводяться в штатному режимі, відповідно до укладених договорів підряду. Згідно з затвердженим планом заходів оперативного штабу із запобігання занесенню і поширенню на території м. Мелітополя гострого респіраторного захворювання, викликаного кopoнaвіpycoм COVID-19, працівниками, які задіяні під час карантину в роботі на об’єктах міста, виконуються вимоги щодо індивідуального захисту: проведення температурного скринінгу, забезпечення масками, рукавичками, засобами дезинфекції.

«НД» вирішив перевірити слова чиновниці. Всі об’єкти ми об’їхати, звісно, не змогли, але своїми очима бачили, що будівництво басейну не припиняється і відбувається дуже активно. В музичній школі ми також зустріли будівельників. А от щодо «прозорого офісу», то чи нам, чи йому не пощастило — там нас зустріла тиша. Також дуже активно ведуться силами «Водоканалу» ремонтні роботи на вулиці Інтеркультурній. Це дуже тішить, але ми не помітили при цьому жодного працівника в масках і сподіваємося, що це не позначиться на здоров’ї будівельників.