image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Шановні жителі Запорізької області!

Наближається велике релігійне свято, яке є найголовнішим у житті кожного християнина – Великдень. Але цього року підготовка до відзначення пасхальних свят відбувається в умовах епідемії коронавірусу, від якого вже постраждало сотні тисяч людей.

Великдень завжди асоціюється з урочистим святкуванням, дзвонами і хресними ходами, освяченням пасок. Але такі великі скупчення людей – оптимальне середовище для поширення коронавірусу.

У зв’язку з оголошенням надзвичайної ситуації в Україні та Запорізькій області тимчасово обмежено проведення  масових молитовних зібрань в храмах та поза ними, однак, звершення богослужінь не припинилося. На сьогодні єдиним правильним рішенням провести служіння є онлайнрежим. Багато храмів буде організовувати онлайнтрансляції через соціальні мережі.

Ми звертаємося до всіх жителів нашої області: дотримуйтесь правил карантину, подбайте про себе і своє здоров’я, своїх рідних і близьких. Наше завдання – зберегти кожне життя. Всі релігійні конфесії області підтримують запроваджену ініціативу — святкувати Великдень вдома.

Моліться, і ваша оселя буде благословенна. І це може бути найкраще свято Христового Воскресіння у Вашому житті. Ви могли бути добрими християнами у церкві, а тепер будьте такими вдома.

Великдень вдома – це молитва, радість воскресіння в нашім серці. Історія знає багато прикладів, коли люди не могли відзначати Великдень у храмі, втім все одно у серці воскресав Господь.

Тож, мешканці Запорізької області, дотримуйтесь карантинних заходів, залишайтесь вдома, бережіть себе і святкуйте Великдень вдома!

Наше спільне завдання на сьогодні — мінімізувати поширення вірусу, не допустити паніки та  зберегти життя і здоров’я громадян.