image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Хочете створити власний бізнес, але не знаєте з чого почати? Ми вам допоможемо! 

“SkillsLab 2020: Самозайнятість” — це навчальний онлайн-курс для молоді, під час якого ми розповімо, що саме є необхідним для відкриття власної справи. Програма розрахована на два місяці та стартує у травні 2020. Протягом 8 онлайн-семінарів учасники та учасниці дізнаються:

Що потрібно для започаткування власного бізнесу?
правові та фінансові питання треба вирішити при створенні власного бізнесу?
Як написати бізнес-план та продумати все від ідеї до реалізації?
Для чого потрібна маркетингова стратегія та як її скласти?

А також ще багато цікавого!

Для кого “SkillsLab 2020: Самозайнятість”

Для молодих людей у віці 15-24 років та учнів і випускників професійно-технічних навчальних закладів, які бажають навчитись підприємницьким навичкам і почати власну справу та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

До подання заявки на участь також заохочуються молоді люди з інших населених пунктів Донецької чи Луганської областей, в т. ч. тимчасово непідконтрольної території, які можуть бути запрошені до навчання в разі, якщо під час реєстрації продемонструють високу мотивацію та зацікавленість.

Реєстрація відкрита за посиланням https://cutt.ly/AtyZq20 до 23 квітня 2020 року. Участь в онлайн-курсі БЕЗКОШТОВНА.

Твоя власна справа чекає на перший твій крок

Курс проходить в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Організатор навчання: Рада жінок Донеччини

Партнери навчання: Маріупольська Спілка Молоді, Фонд Развития Мариуполя, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Агенція розвитку Мелітополя

UN Women Ukraine, Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO)

#UNRPP #Skillslab
Хотите создать собственный бизнес, но не знаете с чего начать? Мы вам поможем!

«SkillsLab 2020: Самозанятость» — это учебный онлайн-курс для молодежи, во время которого мы расскажем, что именно необходимо для открытия собственного дела. Программа рассчитана на два месяца и стартует в мае 2020.

В течение 8 онлайн-семинаров участники и участницы узнают:

Что нужно для начала собственного бизнеса?

Правовые и финансовые вопросы, которые надо решить при создании собственного бизнеса?

Как написать бизнес-план и продумать все от идеи до реализации?

Для чего нужна маркетинговая стратегия и как ее составить?

А также еще много интересного!

Для кого «SkillsLab 2020: Самозанятость»

Для молодых людей в возрасте 15-24 лет, учащихся и выпускников профессионально-технических учебных заведений, желающих научиться предпринимательским навыкам и начать собственное дело и проживающих в Мариуполе, Бердянске, Мелитополе и других населенных пунктах вдоль побережья Азовского моря (Мангушский р-н, будущие Сартанские и Кирилловская ОТГ, Акимовский, Мелитопольский, Приазовский, Приморский и Бердянский районы).

Для подачи заявки на участие также поощряются молодые люди из других населенных пунктов Донецкой или Луганской областей, в т. ч. временно неподконтрольной территории, которые могут быть приглашены к обучению в случае, если при регистрации продемонстрируют высокую мотивацию и заинтересованность.

Регистрация открыта по ссылке https://cutt.ly/AtyZq20 до 23 апреля 2020 года. Участие в онлайн-курсе БЕСПЛАТНАЯ.

Твоя собственное дело ждет первый твой крок

Курс проходит в рамках Программы ООН по восстановлению и развитию мира реализуют четыре агентства ООН Программа развития ООН (ПРООН), Структура ООН по вопросам гендерного равенства и расширения прав и возможностей женщин (ООН Женщины), Фонд ООН в области народонаселения (UNFPA) и Продовольственная и сельскохозяйственная организация ООН (ФАО). Программу поддерживают двенадцать международных партнеров: Европейский Союз (ЕС), Европейский инвестиционный банк (ЕИБ), а также правительства Великобритании, Дании, Канады, Нидерландов, Германии, Норвегии, Польши, Швейцарии, Швеции и Японии.

Организатор обучения: Рада жінок Донеччини

Партнеры обучения: Мариупольский Союз Молодежи, Фонд Развития Мариуполя, Центр «Развитие корпоративной социальной ответственности», Агентство развития Мелитополя

UN Women Ukraine, Фонд народонаселения ООН в Украине — UNFPA Ukraine UNDP Ukraine / ПРООН в Украине Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO)

#UNRPP #Skillslab