image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мрієш про успішну кар’єру в компанії, про яку всі чули? Ми знаємо, як допомогти твоїй мрії стати реальністю!

«SkillsLab 2020: Шлях до успіху» — це онлайнова навчальна програма для молоді. Ти дізнаєшся, як розвивати та вдосконалювати навички, які є необхідними на сучасному ринку праці.

 

Навчальний курс включає 8 онлайн-занять у травні-червні 2020 року, протягом яких учасники та учасниці отримають знання:

🧿 Де шукати роботу своєї мрії?
🧿 Як зробити взірцеве резюме?
🧿 Що потрібно для успішного проходження співбесіди?
🧿 Як раціонально планувати власний час, щоб досягати успіху?
🧿 Що таке критичне та дизайн-мислення, і як його застосовувати?

А також ще багато цікавого! 🤗

❓Для кого «SkillsLab 2020: Шлях до успіху»❓

Для молодих людей у віці 15-24 років та учнів і випускників професійно-технічних навчальних закладів, які бажають спланувати кар’єрний шлях на майбутнє, шукають чи хочуть змінити свою роботу та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

🤓 До подання заявки на участь також заохочуються молоді люди з інших населених пунктів Донецької чи Луганської областей, в т. ч. тимчасово непідконтрольної території, які можуть бути запрошені до навчання в разі, якщо під час реєстрації продемонструють високу мотивацію та зацікавленість.

👉 Реєстрація відкрита за посиланням https://cutt.ly/QtyZz0R до 23 квітня 2020 року. Участь у навчальній програмі БЕЗКОШТОВНА.

Для участі в онлайн-навчанні необхідний ноутбук або смартфон з доступом до Інтернету. 🌐

❗Твоя успішна кар’єра чекає на тебе❗

Курс проходить в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Організатор навчання: Рада жінок Донеччини

Партнери навчання: Маріупольська Спілка Молоді, Фонд Развития Мариуполя, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Агенція розвитку Мелітополя

UN Women Ukraine, Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine, Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO), UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

#UNRPP #Skillslab